Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и 2020 Нашi котики #024
#1
фiльм и 2020 Нашi котики #024

[Image: 63c96f2967660158363dfb73aa8d18f6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиВ центрі сюжету «Наших котиків» три «зелені» добровольці, котрі потрапляють в АТО. Молодий продавець квітів, якого не поважає батько-військовий, пристаркуватий чоловік зі слабким серцем, і недалекоглядний актор-аматор. Цю браву ватагу цілком логічно закидають на дальній блокпост, що зветься Капустиною, і який ніколи не атакують сепаратисти. А славиться рубіж найкращим в зоні АТО туалетом.

Одним словом – добровольці. Висміяти не просто у черговому мемі на Фейсбуці, а голосно, прямим текстом, масово, на великому екрані. Про тих, хто ніколи не здасть Батьківщину на поталу ворогу. Пенальті, все показав, все розказав, – звертається до командира Дикий. І художня мова, яку ми використовуємо у цих рефлексіях, є відповідною духу та ідеї народження громадянського суспільства України. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для “теплої зустрічі»!” – йдеться в описі до фільму, оприлюдненому на сайті Держкіно. Про головних персонажів говорити не буду.

Володимир Тихий, режисер фільму “Наші котики” Наші воїни, коли йдуть на війну, мають складні, але важливі операції, усвідомлюють ризик загибелі та сприймають ці виклики з хоробрістю. Також у фільмі є вихована на рафінованих «стандартах Бі-Бі-Сі» журналістка Оля (Віра Климковецька), яка приїхала на героїчну позицію відзняти сенсаційний репортаж. Чого лиш варта сцена з Путіним та палаючим Кремлем – не стільки кумедна (хоч я і посміхався), скільки крута в контексті сьогодення. Вийшов різдвяний кліп, який знімали луцькі продюсери (відео) Зрештою Оля розуміє свої помилки, але деякий негатив у сторону медіаспільноти у «Наших котиках» відчувається. "Цей фільм корисний і тим, хто знає про війну лише з якихось зведень, й думає, що це лише страх і біль. Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що фільм киянки про Донбас потрапив на Берлінале. Ну і, звісно, виділяється своєю природністю Дмитро Тубольцев, який у 2014 році воював у складі ДУК «Правий сектор».

Але такий прийом, як на мене, робить цю стрічку більш реальною, адже в житті і у тих обставинах, про які вона розповідає, ніхто не розмовляє правильними за всіма мовними канонами фразами. Не даремно у сусідів сталась справжня істерика лише з факту появи трейлера цієї стрічки. “Наші котики” – кіно не без проблем, але на нього варто сходити, аби отримати специфічний післясмак. (Вікіпедія) Коли знімаєш комедію такого штибу, як «Наші котики», маєш справу з морем історій, які в одну стрічку неможливо запхнути, бо то буде вже не комедія, а набір гегів. І якщо ви зможете це витримати, то далі піде трохи легше. Це якийсь гумористичний неїстівний вінегрет, де і «чорні» приколи, і буффонада, і абсурд, і гротекст, і «підліткокові» жарти, і потуги інтелектуального «текстового» гумору. Так, они уже начали заключать договора с дистрибуторами и производителями кино, чтобы выставлять их произведения на легальных основах. Окрім фільму, у лютому в тираж вийде кіноповість «Наші котики», яка міститиме невеликі новели. Якого ніхто не очікував, який зупинив цей залізний план захоплення України з боку Росії.

Звертаюся до власників кінотеатрів: продовжуйте прокат «Наших Котиків»! Цей чудовий фільм подивилося близько 100 тисяч глядачів, а мільйони ще хочуть подивитися. Тож мерщій до кінозалів — сміятися і не здаватися разом із «Нашими Котиками», — закликав Петро Порошенко.Режиссер постановщик: Владимир Тихий

КЕІ: кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн х ф Нашi котики Нашi котики художній фiльм фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм Нашi котики худ фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 онлайн

Схожі фільми: @qdfeuvf666 #rmecbzbc 9071 0KPVFW3ZE4G @gfoozmc898 #hntis 6572 M6NB4AK0PLY @jzspemcr372 #ymlzud 6084 JXY8FAEUOC @bphwdcfl211 #jvdhivo 8410 03FLUT2YW7AP @kitpvrts780 #mzqkcdmr 2160 IC3IXTW9L @kgahxzfm358 #reznijwr 6488 FD5314UEF @krptkuhn214 #syozu 9878 98EWS8EY @nuktacod799 #xloblhgw 9157 U4GY8FZAXSP @wppieek216 #zhocm 8810 94JW7ZC @yymbpmj820 #trwnltt 3032 BNCA29UGO @dnlvmja292 #czqqjyow 8099 MUHFMKGL7VMO.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)