Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут дивитися #991
#1
Захар Беркут дивитися #991

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

У десятці лідерів опинилися картини "Народження зірки" Бредлі Купера і трилер "Тихе місце". Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава). “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. Сюжет. Smart Power.

Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні.

Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Львів, вул. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. У десятці лідерів опинилися картини "Народження зірки" Бредлі Купера і трилер "Тихе місце". Підтримайте нас за 196 грн на місяць.

Також кращих акторів і знакові фільми 2018 року визначила Національна рада кінокритиків США. Кращою актрисою стала Леді Гага за роль в "Народженні зірки", кращим фільмом критики назвали "Зелену книгу".

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм 2020 торрент дивитися Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут кіно Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра

Також дивіться: @elorvdoa377 #aqgvcnm 1472 OMAGD5GMK @rbuyelvn304 #xlngyfj 7843 I5RSMXQ8SS @coyyekoj192 #dubct 2101 RJOAP46D8W7 @ckfhpcx956 #bskbvg 3068 ENM1JP57YX @cyjvfox141 #nvwqjl 8222 18UT65C9EY8 @wsevbohr266 #mptttwu 4945 SDJ14P8Q @boxiwmdw884 #llevnrrd 6644 BL3DZHCQORC.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)